I opłata wynosi 1 600 zł i jest jednocześnie opłatą rezerwującą miejsce. Opłatę drugą (1 600 zł) należy uiścić najpóźniej na 14 dni przed rozpczęciem warsztatu, tj. do 18.10.2023.

Szczegóły oferty

Stopy kilku kobiet siedzących w kręgu - kolejny z symboli warsztatu Przy Sobie organizowanego przez Przy Sobie Stań
Las i przebijające się przez drzewa słońce - symbol spokoju, wytchnienia, zwolnienia - wszystko czego można spodziewać się na warsztatcie Przy Sobie organizowanym przez Przy Sobie Stań
Kwiat doniczkowy, tarta truskawkowa, domowej roboty ciasteczka oraz chusteczki hiigieniczne w chusteczniku - wizualna oprawa warsztatu Przy Sobie organziowanego przez Przy Sobie Stań

Cena obejmuje:

 • 20 godzin pracy warsztatowej pod opieką dwóch psycholożek i psychoterapeutek z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z osobami o bardzo szerokim spektrum problemów 

 • 3 noclegi w dwuosobowych pokojach w Siedlisku nr 501 w Hotelu SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w Ostródzie

 • 2 obiady a'la carte w Hotelu (piątek i sobota)

 • dostęp do pełnej lodówki 24 godziny / dobę - uwzględniającej Twoje preferencje żywieniowe (zgłoś nam je koniecznie wcześniej)

 • napoje (woda, kawa, herbata, soki)

 • dostęp do Centrum SPA Hotelu (w tym: baseny, sauna, caldarium, jacuzzi, strefa fitness)

 

Cena nie obejmuje

 • kosztów dojazdu do Siedliska

 • zabiegów SPA oferowanych w ramach Kosmetycznego Instytutu dr Ireny Eris

Termin: 02 - 05.11.2023

Miejsce: Siedlisko nr 501 Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Prowadzące: Agata Sielska i Hanna Gorejko

Koszt: 3 200,00 zł

Przy sobie to kilka intensywnych dni rozwojowych. Każdy z nich podzielony jest na czas warsztatowy oraz czas na odpoczynek, refleksje i zintegrowanie różnych doświadczeń.

W pracy warsztatowej możesz spodziewać się garści bazowej wiedzy na początku, a potem różnych okazji do poznawania i doświadczania siebie. Będziemy pracować w grupie, ale to będą bardzo indywidualne i osobiste doświadczenia.

Godziny popołudniowe to czas na odpoczynek wśród drzew, w ciszy, z trzaskającym kominkiem, kocem, możliwością spędzenia czasu na babskich rozmowach, wspólnym piciu kawy i robieniu posiłków.  Możesz wtedy też skorzystać z hotelowej strefy SPA, w tym basenów, sauny, caldarium czy jacuzzi. To czas na wszystko to, co będzie służyć Twojemu rozwojowi.

Warsztat odbywa się w Siedlisku nr 501 w Hotelu SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Spotykamy się w czwartek, 02.11.2023 - przyjazd do Siedliska od godziny 16.00. O 17.00 zaczniemy pracę. Pożegnamy się w niedzielę, 05.11.2023 o godzinie 13.00 (zakończenie warsztatu). Do ok. 14.00 będziesz jeszcze miała czas na ochłonięcie, spakowanie się i wyjazdowe uściski.

Zaplanowałyśmy pracę w kameralnej grupie - max. 8 kobiet, które podobnie jak Ty poszukują zagubionych części siebie i mogą stać się dla Ciebie nowymi, cennymi osobami, z którymi możesz poczuć, że nie jesteś sama lub które mogą pokazać Ci inne perspektywy.

 • Jeżeli czujesz, że potrzebujesz chwili zatrzymania i oddechu od pędzącej codzienności...

 • Jeżeli czujesz, że potrzebujesz czasu i przestrzeni dla siebie...

 • Jeżeli zdarza się, że nie rozumiesz niektórych swoich emocji czy stanów...

 • Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się jak możesz lepiej zadbać o swój stan psychofizyczny...

 • Jeżeli chcesz lepiej poznać siebie - w tym też te aspekty Ja, na które zazwyczaj nie ma miejsca...

 • Jeżeli chcesz doświadczać siebie z większą akceptacją, życzliwością i ciekawością...

 • Jeżeli chcesz doświadczać siebie i swojej rzeczywistości w bardziej obecny sposób...

 • Jeżeli chcesz spędzić przedłużony weekend w towarzystwie kilku innych - życzliwych Ci kobiet oraz w miłych okolicznościach przyrody...

 

... zapraszamy! Ten warsztat jest dla Ciebie.

Dla kogo jest ten warsztat?

Więcej o warsztacie...

2 - 5 listopada 2023

Siedlisko nr 501 Hotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Przy Sobie

wyjazdowy warsztat rozwojowy dla kobiet

Warsztaty rozwojowe

Zapisuję się na warsztat

Siedlisko nr 501 Hotel SPA dr Irena Eris w Ostródzie - to tu prowadzony jest warsztat Przy Sobie organizowany przez Przy Sobie Stań

W codziennym pędzie, z braku czasu, z lęku, nieśmiałości, z troski o innych, nieraz ze wstydu, ze względu na oczekiwania społeczne, a także z różnych innych powodów zdarza się, że zaniedbujemy lub lekceważymy siebie albo przynajmniej pewne aspekty Ja.

I właśnie z myślą o tym, co potrzebuje w Tobie usłyszenia i zobaczenia jest ten warsztat.

Chcemy zabrać Cię na kilka dni w miejsce, gdzie dzięki ciekawości, uważności i życzliwości będziesz mogła przyjrzeć się różnym aspektom siebie. Zapewnimy Ci bezpieczną przestrzeń do zatrzymania się i zwrócenia ku sobie. Wiemy, że dzięki byciu przy sobie łatwiej będzie Ci podejmować świadome decyzje, dokonywać satysfakcjonujących wyborów, ale też godzić własne potrzeby z wymaganiami otaczającej rzeczywistości.

Struktura programu

Zapraszamy Cię do prawdziwej podróży do własnego wnętrza połączonej z regeneracją, uważnością, ale też wiedzą, z której będziesz mogła korzystać by... stać przy sobie.

Logo w postaci trzech okręgów z napisaem Przy Sobie Stań w środkuLogo Przy Sobie Stań

Polityka prywatności

Regulamin i warunki uczestnictwa

© 2023 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logo Facebooka
Logo Spotify
Logo Instagrama
Logo YouTube
Dłonie pięciu kobiet złożone jedna na drugiej jako symbol dobrej, przyjacielskiej relacji z innymi i ze sobą - symbol warsztatu Przy Sobie organizowanego przez Przy Sobie Stań