Psycho - Rozważania

Psychologiczne wątki "po ludzku"

 PODCAST PRZY SOBIE STAŃ

Logo w postaci trzech okręgów z napisaem Przy Sobie Stań w środkuLogo Przy Sobie Stań
18 sierpnia 2023

Odcinek #1, sezon 3 Ja - czyli kto?

Ten odcinek będzie o Tobie. I o nas. Czyli o każdym, kto ma świadomość, że istnieje, że ma jakoś na imię, gdzieś tam sobie mieszka i skądś pochodzi. Ale skoro można sprawdzić ile mięsa jest w parówkach, tak i my sugerujemy, że możemy sprawdzić ile "ja" jest w "ja" i jaki stosunek mamy do swojego składu osobistego. Naszym celem nie było porównać Cię do jakiejkolwiek wędliny, a raczej wzbudzenie Twojej ciekawości i uważności na te części Ciebie, które może siedzą gdzieś głęboko w Tobie wciąż żywe, ale jakieś takie zapomniane, wkurzone, sfrustrowane, zaziębione, wyczekujące kiedy w końcu będą mogły przemówić.

W tym odcinku zapraszamy też na nasz jesienny, tym razem wyjazdowy, warsztat. Jeśli nie udało Ci się odnaleźć siebie tego lata, koniecznie daj sobie jesienną szansę, gdy już miną szaleństwa i upały, a nastanie era kocyków, trzaskających kominków i ... refleksji.

 

Zapraszamy :)

A&H


📩 Jeśli podobają Ci się nasze podcasty – subskrybuj kanał Przy Sobie Stań 

🙏 Możesz też wspierać naszą rozgadaną twórczość na Patronite.pl  lub na BuyCoffe.to

📧 Napisz do nas jeśli chcesz żebyśmy poruszyły jakiś ważny  DLA CIEBIE temat z dziedziny psychologii, psychoterapii czy rozwoju osobistego 😀

 

Polityka prywatności

Regulamin i warunki uczestnictwa

© 2023 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logo Facebooka
Logo Spotify
Logo Instagrama
Logo YouTube