Psycho - Rozważania

Psychologiczne wątki "po ludzku"

 PODCAST PRZY SOBIE STAŃ

Logo w postaci trzech okręgów z napisaem Przy Sobie Stań w środkuLogo Przy Sobie Stań
05 grudnia 2022

Odcinek #7, sezon 2 Zagoń swój mózg do pracy - przeciw stygmatyzacji osób w kryzysie psychicznym.

Stygmatyzacja osób w kryzysie psychicznym jest poważnym problemem społecznym, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę to, że temat dotyczy mniej więcej 1/4 wszystkich mieszkańców naszego kraju. Nad źródłami, nad przyczynami, a także nad możliwościami zmian w tym zakresie rozmawiamy w tym odcinku. Jest on nagraniem live'a z naszym gościnnym udziałem na zaproszenie Fundacji Problematy. Dzięki temu tym razem możesz nas także zobaczyć (np. na YouTube). Ale nie oglądanie nas jest tu najważniejsze - naprawdę mamy nadzieję zmotywować Cię (i każdego innego też) do czynienia - choć czasem - nieco większych wysiłków poznawczych w sytuacji oceny innych.

Nasze mózgi są niezwykłe i złożone - czasem trzeba się o nie zatroszczyć, a czasem jednak trzeba je wybić ze standardowego, schematycznego i leniwego sposobu funkcjonowania. Mamy nadzieję, że ten odcinek przypadnie Ci do gustu i okaże się też choć trochę pomocny w walce ze stygmatyzacją osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

Zapraszamy :)

A&H

📩 Jeśli podobają Ci się nasze podcasty – subskrybuj kanał Przy Sobie Stań 

🙏 Możesz też wspierać naszą rozgadaną twórczość na Patronite.pl  lub na BuyCoffe.to

📧 Napisz do nas jeśli chcesz żebyśmy poruszyły jakiś ważny  DLA CIEBIE temat z dziedziny psychologii, psychoterapii czy rozwoju osobistego 😀

Polityka prywatności

Regulamin i warunki uczestnictwa

© 2023 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logo Facebooka
Logo Spotify
Logo Instagrama
Logo YouTube