Psycho - Rozważania

Psychologiczne wątki "po ludzku"

  PODCAST PRZY SOBIE STAŃ

Logo w postaci trzech okręgów z napisaem Przy Sobie Stań w środkuLogo Przy Sobie Stań
05 lutego 2022

Odcinek #9 Dlaczego nie wszystko da się przegadać?

O ironio! Dwie gaduły postanowiły pogadać o tym, że... nie wszystko da się przegadać. Odnosimy się do tematu zarówno w kontekście pracy psychoterapeutycznej, ale też codzienności. Zwracamy uwagę na to, że człowiek to nie tylko głowa, że czasem musi coś poczuć, doświadczyć i wypróbować. Jak to zazwyczaj z nami bywa – temat okazał się być po prostu dobrym pretekstem do rozmowy (choć oczywiście sam w sobie był ważny i tak zupełnie od niego nie odpłynęłyśmy). Zatem niech nie zdziwi Cię ponowny, gościnny występ Wiedźmina. Towarzyszył nam także Mały Książę, budki telefoniczne i konkursy radiowe z lat 90tych.

Mamy nadzieję, że to będzie dla Ciebie dobre 40 minut, choć niestety... nawalił nam sprzęt i jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia. Nic nie udało się z tym zrobić, a treści odcinka było tak szkoda, że zdecydowałyśmy się ją upublicznić w całej jej niedoskonałości.

Zapraszamy :) A&H

P.S. Jeśli macie ochotę na film przepełniony treścią, a jednocześnie z naprawdę niewielką ilością słów - polecamy "Cast Away - poza światem".

 

📩 Jeśli podobają Ci się nasze podcasty – subskrybuj kanał Przy Sobie Stań 

🙏 Możesz też wspierać naszą rozgadaną twórczość na Patronite.pl  lub na BuyCoffe.to

📧 Napisz do nas jeśli chcesz żebyśmy poruszyły jakiś ważny  DLA CIEBIE temat z dziedziny psychologii, psychoterapii czy rozwoju osobistego 😀

Polityka prywatności

Regulamin i warunki uczestnictwa

© 2023 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logo Facebooka
Logo Spotify
Logo Instagrama
Logo YouTube