Newsletter Przy Sobie Stań czyli... Listy od A&H

Listy od A&H

Imię:
Twój e-mail
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy :)
Wypełnij wszystkie wymagane pola i wtedy kliknij "wyślij"

Zapisując się na newsletter Przy Sobie Stań, w co drugi piątek możesz liczyć na list od którejś z nas. Opisujemy w nim o czym jest najnowszy podcast i kierujemy bezpośrednimi linkami do odcinka. Dorzucamy także garść swoich luźnych myśli i refleksji – w temacie podcastu, ale nie tylko.

Nasz newsletter nie zasypuje nikogo reklamą, bo takie wysyłamy niezwykle rzadko, może natomiast poprawić humor, umilić zbliżający się weekend lub na chwilę wybić z nurtu internetowych ofert. To naprawdę przyjemna lektura :)

Masz ochotę dołączyć? Wypełnij poniższy formularz, kliknij "wyślij", a następnie potwierdzić swój adres e-mail w otrzymanej od nas wiadomości. Jeśli nie widzisz jej w skrzynce odbiorczej to znaczy, że zaplątała się w ofertach lub spamie. Cóż... takie życie 😉

I kilka formalności... Zapisując się na newsletter Przy Sobie Stań wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o naszych poczynaniach, organizowanych wydarzeniach, a także o produktach, promocjach i usługach. Zgodę na otrzymywanie wiadomości możesz wycofać w każdej chwili.

 

Przy Sobie Stań listy pisze
Logo w postaci trzech okręgów z napisaem Przy Sobie Stań w środkuLogo Przy Sobie Stań

Polityka prywatności

Regulamin i warunki uczestnictwa

© 2023 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logo Facebooka
Logo Spotify
Logo Instagrama
Logo YouTube