LISTY OD A&H

Imię:
Twój e-mail
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy :)
Wypełnij wszystkie wymagane pola i wtedy kliknij "wyślij"

Zapisując się na newsletter Przy Sobie Stań, w co drugi piątek możesz liczyć na list od którejś z nas. Opisujemy w nim o czym jest najnowszy podcast i kierujemy bezpośrednimi linkami do odcinka. Dorzucamy także garść swoich luźnych myśli i refleksji – w temacie podcastu, ale nie tylko.

 

Nasz newsletter nie zasypuje nikogo reklamą, bo takie wysyłamy niezwykle rzadko, może natomiast poprawić humor, umilić zbliżający się weekend lub na chwilę wybić z nurtu internetowych ofert. To naprawdę przyjemna lektura :)

 

Masz ochotę dołączyć? Wypełnij poniższy formularz, kliknij "wyślij", a następnie potwierdzić swój adres e-mail w otrzymanej od nas wiadomości. Jeśli nie widzisz jej w skrzynce odbiorczej to znaczy, że zaplątała się w ofertach lub spamie. Cóż... takie życie 😉

 

I kilka formalności... Zapisując się na newsletter Przy Sobie Stań wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o naszych poczynaniach, organizowanych wydarzeniach, a także o produktach, promocjach i usługach. Zgodę na otrzymywanie wiadomości możesz wycofać w każdej chwili.

 

NEWSLETTER PRZY SOBIE STAŃ czyli...

Przy Sobie Stań listy pisze
Logo Przy Sobie Stań

Polityka prywatności

© 2022 Przy Sobie Stań. Wszelkie prawa zastrzeżone.